בראש מחלקת דיני המשפחה במשרדנו עומדת עו"ד עדי סולומון וייס. המחלקה מספקת ליווי משפטי שוטף בנושאי גירושים, אפוטרופסות, צוואות וירושות ונושאים אחרים השייכים לתחום המשפחה. כמו כן, מספקת המחלקה ייצוג משפטי בתביעות המוגשות לבית המשפט למשפחה – הן ייצוג לקוחות שלנו שהוגשה נגדם תביעה והן הגשת תביעות במגוון רחב של נושאים.

עיסוק מרכזי של מחלקת דיני משפחה הוא גישור בהליכי גירושין. הגישה המנחה אותנו היא גישה גישורית, מתוך אמונה, כי גירושין בהסכמה ובהידברות עדיפים על ניהול הליכים משפטיים ארוכים, יקרים ומכאיבים. במסגרת הליכי הגישור אנו מסייעים לבני הזוג המתגרשים להגיע להסכמות המוצאות ביטוין בסופו של התהליך בהסכם גירושין שנחתם בין הצדדים ומסייעים בידם בכל ההליכים הפורמאליים של אישור ההסכם וסידור הגט.

מודגש, כי מחלקת המשפחה במשרדנו צברה ניסיון רב והתמחות מיוחדת בתחומים הייחודיים לגירושין של חברי קיבוץ. בכלל זאת מתמחה משרדנו בתשלומי מזונות בקיבוץ המשתנה, בחלוקת רכוש תוך התייחסות להליכי שיוך דירות וכדומה. אחד היתרונות שלנו הוא שהמחלקה עובדת באופן צמוד עם מחלקות אחרות במשרד, כגון מחלקת אגודות שיתופיות והמחלקה העוסקת בשיוך דירות, דבר המאפשר ראיה כוללת לטובת הלקוח.

תחום נוסף בו עוסקת מחלקת המשפחה הינו מינוי אפוטרופסים וטיפול בסוגיות הקשורות לחסויים ולאפוטרופסים עליהם. כמו כן נותנת המחלקה ייעוץ שוטף בענייני ירושה, לרבות הגשת בקשות לצו ירושה, וכן עריכת צוואות.

עורכי הדין במחלקה

דיני משפחה | גישור

אגודות שיתופיות | דיני משפחה

פסקי דין